Ukraine 1 United-Kingdom Germany 1 Poland 1 Italy 1
Украина, Киев,+38 (044) 337-17-32; +38 (050) 356-82-80 (Viber,WApp); Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

                                   Біо-Паливо

   Біо-Добрива

   Біо-Препарати

  ТОВ «Біо-Юнік» експортер біопалива і стабільний постачальник пелети (гранули), брикетів з дерева, лушпиння соняшника та соломи українським підприємствам, бюджетним організаціям і приватним споживачам.

 Компанія працює на ринку альтернативного палива з 2009 року і пройшла шлях виробника, зовнішньоекономічного торговця, оператора внутрішнього ринку.

 З 2014 року ТОВ "Біо-Юнік" імпортер і експортер біодобрив, поставляє українським споживачам органічні добрива (рідкий і гранульований біогумус, гуміфіцірованний компост, Vermicompost), бере участь у виробничих програмах.

 ТОВ «Біо-Юнік» проводить комплекс заходів щодо видалення забруднень, що містяться у промислових стоках для підприємств харчової промисловості, тваринництва та інших підприємств.

 Розроблено технологічні схеми і комплекс рішень оптимального устаткування для очищення стічних вод:

 - Тваринницьких комплексів (свинокомплекси, ферми і птахофабрики);

 - Масложирових комбінатів, олійноекстракційних і маргаринових заводів, інших підприємств з виробництва майонезу, рафінації, гідрогенізації рослинних олій;

 - М'ясокомбінатів і м'ясопереробних підприємств;

 - Молокопереробних заводів;

 - Плодоовочевих підприємств;

 - Кондитерських підприємств та ін.

Окремим напрямком діяльності компанії є Очищення від забруднень в галузі тваринництва та харчової промисловості, експорт аграрної продукції та олійно-жирової галузі.